1. Need help? If you can't find your answer with a forum search, click here to open a ticket or here to send us a pm!
  2. Participate at Advertising done right v2 event for a chance to get 500 XP every week! Read more...
  3. Looking for help ingame? Here's a list with all staff members : Staff Members List
  4. Hi, Guest ! Please take a few minutes to read our In-Game Rules and Forum Rules.

Rebirth Rebith server hakkında yardım

Discussion in 'Turkish' started by Murat, Jun 11, 2013.

1. Murat

Murat Well-Known Member

Server:
    Rebirth
    Guild:
    TheOttomans
    IGN:
    StrongerGirl
    Rebirths:
    413
    Race:
    European
    Merhaba arkadaşlar.Rebith serverında oynuyorum.Rebith hakkında Vote Hakında ve xp points ler hakkında birazcık bilgi verebilicek olan varmı ?
  2. Darkrad

Darkrad New Member

Guild:
    Imperial
    IGN:
    Aegon
    Race:
    European
    Rebirth olayı eğer 1 sene öncesinden yani benim Rebirth serverinde oynadığım zamanlardan beridir değişmediyse, karakterin levelini sıfırlamak oluyor. Bunu siteden yapabiliyorsun. Bunu yaptığında karakterin 0 Lv e dönüyor ancak masterylerin kalıyor ve karakteri tekrar 110 edişinde belli bir stat artışı yaşıyorsun. Bundan sebeptir Rebirth serverinde çok uçuk HP MP e sahip karakterler mevcut.

Vote : Yine siteden vote kısmında kodları 7-8 er saatlik aralarla girerek VP alma işlemi oluyor. Vote seçeneklerinden bir tanesi artık 24 saatlik bir süreye sahip diye biliyorum. Normal serverinde hesaba bağlı olan karakterleri 110 ederek 250 VP kazanılabiliyor. 1 VP 'yi ancak 3 XP 'ye dönüştürebiliyoruz ve ancak 15 VP 1 Silk e denk oluyor. Bu açıdan bakıldığında VP, XP'den çok daha değersiz bir puan.

XP : Oyuna para yatırılarak elde edilen puan oluyor bu. Bunun yanı sıra forumdaki ss eventini kazanmak 250 XP kazandırıyor ve bildiğim kadarıyla Normal serverinde bot rapor etmek 400 XP gibi bir ödül veriyor. XP leri direkt olarak VP ye dönüştürebiliyorsunuz 1 XP 1 VP oluyor. Bunun yanı sıra 5 XP de 1 Silke eşittir.

Share This Page