1. Need help? If you can't find your answer with a forum search, click here to open a ticket or here to send us a pm!
  2. Participate at Advertising done right v2 event for a chance to get 500 XP every week! Read more...
  3. Looking for help ingame? Here's a list with all staff members : Staff Members List
  4. Hi, Guest ! Please take a few minutes to read our In-Game Rules and Forum Rules.

!!!

Discussion in 'Romanian' started by UnguDamian, May 28, 2016.

1. UnguDamian

UnguDamian New Member

Rebirths:
    700
    Imi cer scuze p/t asa limbaj !
    Se duce serverul pe p*** , se intreaba lumea de ce , e foarte simplu , prea multi retardati de copii care minciunesc si amagesc playerii , incerci sa cresti sa obtii ceva pana iti vine un rah** de copil de al de Aerie , Osha, si alti scammeri cunoscuti pe server si iti fura tot , clar dupa ce obtii ceva si pierzi intr-o secunda nu mai doresti iar sa te chinui sa obtii acelasi rezultat ...
    De ce am facut acest topic, sa le deschid ochii adminilor poate au intelege ca scammerii pe server nu sunt acceptati de nimeni si ar fi bine sa-i banati permanenti , foarte multi playerii mau sustine in aceasta idee dar nu inteleg de ce Adminii nu o fac, vreau si eu ceva explicatii de ce ii mai tineti pe server ...
    _Almasry_ likes this.
  2. __Alex__

__Alex__ Well-Known Member

Server:
    Rebirth
    IGN:
    Ruxandra
    Rebirths:
    645
    Race:
    Chinese
    In primul rand ar trebuii sa respecti regulile forumului:)
    In al doilea rand nu e nimeni de vina ca ti-a dat scamm x,y,z ....nu esti primul si nici ultimul care a patit-o
    In al treilea rand,de ce nu aduci probe la ceea ce sustii? E simplu...pana la proba contrarie,toti sunt nevinovati si ramane doar cuvantul tau contra cuvantului lor:)
    In al patrulea rand admini cam stiu care si cum sunt scammeri dar fara probe nu au cum sa baneze,deci nu trebuie sa le deschizi ochii...Ii au deschisi deja.
    Inteleg ca esti suparat,imi pare rau ca ai patit asa ceva,dar sincer si eu am patito si mi-a fost o lectie,de atunci numai am incredere decat in cativa prieteni,romani.
    Te intreb,ti-ar convenii sa iti fac eu un raport de genu si sa zic " bai adminilor UnguDamian ma furat,etc" fara proba ,si tu ai lua ban, ce ai zice atunci?!
    Te respect si te astept in joc,daca totusi esti un om cu caracter :) Totul se poate reface :)

Share This Page